NANO A B2B

B2B

B2B

Dopřejte svým klientům tu nejlepší péči

Společnost NANO centrum CZ s.r.o. je součástí společnosti Body Plaza Europe, která nabízí spolehlivý a transparentní koncept v oblasti krásy a zdraví. Díky revoluční a patentované řadě výrobků Nano Healthcare jsme se etablovali jako uznávaný partner pro lékaře fyzioterapeuty, zdravotníky i kosmetické odborníky. Přístroj Nano CellCare se vyrábí v Německu a splňuje evropské právní požadavky v oblasti Beauty, Wellness, Health & Sports equipment.

S technologií NANO CellCare nabídnete svým klientům nové, revoluční a přírodní ošetření s viditelnými výsledky. Tuto patentovanou technologii nabízí svým klientům již více než 55 mezinárodních partnerů v oblasti krásy, zdraví i sportu a vy můžete být mezi nimi.

Chcete svým klientům nabízet špičkovou péči prostřednictvím technologie NANO CellCare? Rádi Vás s ní seznámíme. Všem našim partnerům poskytujeme detailní školení a podporu zaměřenou nejen na fungování zařízení NANO CellCare, ale také na dodržování jednotlivých bezpečnostních a zdravotních protokolů. S námi v zádech se tak nebudete muset bát jakýchkoliv nesnází při používání přístroje.