NANO CELLCARE OŠETŘENÍ

NANO Ošetření

NANO ošetření

O NANO OŠETŘENÍ

NANO Technologie

NANO CellCare ošetření je revoluční technologie, která poskytuje efektivní řešení pro obnovení  mladistvého vzhledu, zdravé pokožky a zdraví obecně. Tato metoda využívá kombinaci kyseliny hyaluronové, minerálů z Mrtvého moře a vitamínu C, jenž velmi efektivně obnovuje buněčnou strukturu.

Díky tomu ošetření redukuje vrásky, zlepšuje celkovou strukturu pokožky a významně urychluje regeneraci měkkých tkání po zraněních a chirurgických zákrocích. Nano ošetření tak není pouhou kosmetickou procedurou, ale procesem, který pomáhá tělu efektivně regenerovat. Správná regenerace se pak pozitivně odráží nejen v oblasti krásy, ale také při hojení ran a obnově tkání.

O NANO OŠETŘENÍ

Nano CellCare má pozitivní výsledky při následujících potížích

Bolesti svalů 
a kloubů

Migréna

Chronická bolest

Plicní nemocnění

Kožní problémy (ekzém, bércové vředy)

Poúrazové stavy 
a operační rány

Únava, stres 
a nespavost

Nemoci srdce a cév

Problémy s pohybovým 
aparátem

Oslabení imunitního 
systému

Hormonální 
dysbalance

Onemocnění plic 
a dýchacích cest

Chronické záněty

Osteoartritida a kloubní 
problémy

Unavená a stárnoucí pleť

O OŠETŘENÍ

Jak to funguje

NANO Centrum přichází s efektivním ošetřením, které proměňuje esenciální přírodní složky na nanočástice, což umožňuje obnovu a výživu těla až na úroveň základních lidských buněk. Tato patentovaná technologie transformuje kyselinu hyaluronovou, esenciální minerály z Mrtvého moře a vitamín C na nanočástice o velikosti 20 – 600 Nm.

Nanočástice o této velikosti jsou dostatečně malé, aby mohly snadno pronikat pokožkou až do měkkých tkání a hlubokých struktur těla. Ošetření se aplikuje pomocí jemné silikonové hlavice přímo na problémové oblasti podle potřeb klienta. Ošetření je zcela neinvazivní bez narušení integrity kůže.

O KYSELINĚ HYALURONOVÉ

Kyselina hyaluronová a její role v celém procesu

Kyselina hylauronová je látka, která se nachází v lidském těle přirozeně, a to zejména v pokožce, očních tkáních a kloubech. Je známá pro svou schopnost vázat a udržovat vodu, což má několik významných účinků na zdraví a krásu. V kosmetickém průmyslu je kyselina hyaluronová často používána pro své schopnosti hydratovat pokožku, čímž pomáhá zlepšit pružnost pleti či redukovat vrásky. a omládnout. 

Kyselina hyaluronová má ale také skvělé protizánětlivé účinky. V lékařském prostředí se proto využívá k léčbě osteoartritidy a jiných kloubních problémů, neboť pomáhá tlumit zánět a zvýšit tvorbu kloubní synoviální tekutiny. Díky schopnosti vázat vodu je také prokázáno, že kyselina hyaluronová podporuje hojení měkkých tkání po zraněních, čímž přispívá ke zkrácení rekonvalescence.

O MINERÁLECH Z MRTVÉHO MOŘE

Minerály z Mrtvého moře

Minerály z Mrtvého moře se používaly již ve starém Egyptě a od té doby se staly základní složkou zdravotní prevence a medicíny. Díky svému složení životně důležitých minerálů mají mnoho výhod a dobré účinky na lidský organismus. Tyto minerály se často používají při podpůrné léčbě revmatologických onemocnění, kožních problémů, vyrovnávání přirozených hodnot pH, ekzémů a ke zlepšení hydratace pokožky. Účinky minerálů z Mrtvého moře jsou díky procesu nanorizace ještě silnější a účinnější.

VÍCE INFORMACÍ O NANO OŠETŘENÍ

Výsledky ošetření

NANO CellCare je ošetřením, které je vhodné kombinovat jako doplněk všech lékařských, paramedicínských i alternativních terapií. Po absolvování série ošetření se pozitivní výsledky dostaví u 85% klientů. Může se jednat o zmenšení či vymizení bolestí, zlepšení spánku až po pocit celkové pohody.

GALERIE

Prohlédněte si naši galerii